درباره ما

درباره ما

افتخار صنعت نما

شرکت مهندسی مشاور افتخار صنعت نما با شعار خدمات مهندسی ملی (Engineering Services   National = E.S.N) که با هدف حمایت از صنعت داخلی پا به عرضه رقابت نهاده است و همواره تلاش مدیران برای پیشبرد اهداف ملی می باشد.

لازم به توضیح است شرکت مهندسی مشاور افتخار صنعت نما، آمادگی تامین متریال نمای کرتین وال و در و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک ، زیر سازی نماهای خشک (کامپوزیت – سرامیک ) با ارایه خدمات مهندسی نوین و ارایه دیتایل های اجرایی مطابق استانداردهای روز دنیا در پروژه های آن مجموعه معظم را دارد.

خدمات مهندسی این مجموعه بر پایه دانش فنی شامل نقشه برداری، ارایه ازبیلت، شاپ دراوینگ2D & 3D  ، ارایه مدول بندی مناسب براساس الزامات آتش نشانی و مباحث 22 گانه ساختمان برای تامین ساختار مناسب شیشه و تامین بهره وری انرژی در ساختمان ها و محاسبات سازه ای ( انواع بارگذاری   محاسبه بار مرده – محاسبه بار باد محاسبه بار زلزله مقایسه بار باد و زلزله محاسبه لامل های عمودی و افقی براساس بارگذاری های بحرانی وارده بر نما- محاسبه ساختار شیشه- محاسبه زیرسازی فولادی نمای کرتین وال، سرامیک و انواع نمای خشک)ارایه ابعاد شیشه، ارایه جدول M.T.O  ، ارایه دیتیل های اتصالات آلومینیوم و زیرسازی فولادی و ارایه فصل مشترک های انواع نما با یکدیگر می باشد.

شرکت مهندسی مشاور افتخار صنعت نما با داشتن کادری مجرب و توانا، توانایی طراحی سیستم های مختلف کرتین وال و پنجره و تولید قالب های مورد نیاز را دارد. که با تولید قالب های نمای کرتین وال و پنجره و مشاوره طراحی سیستم به چندین شرکت قابلیت های خود را به اثبات رسانیده است.

لازم به ذکر است
شرکت مهندسی مشاور افتخار صنعت نما علاوه بر تامین متریال و ارایه خدمات مهندسی
نما (
Facade Engineering)   و نظارت بر اجرا ، دارای
مهندسین مجرب و تیم های اجرایی ماهر جهت اجرای انواع نماهای خشک اعم از کریتن وال
، سرامیک و … و مونتاژ در و پنجره های آلومینیومی می باشد.

شرکت مهندسی مشاور افتخار صنعت نما از افرادی تحصیلکرده و توانمند و داری مدارک دکترای سازه، کارشناسی ارشد مهندسی زلزله و مهندسین عمران و معماری تشکیل گردیده است و دارای سابقه محاسبات و طراحی دیتیل ها و اجرای و نظارت بر پروژه های بزرگی همچون نمای پژوهشگاه زلزله (بزرگترین و پیشرفته ترین پژوهشگاه زلزله خاورمیانه)، نمای پروژه شهید خرازی (بزرگترین مجتمع های مسکونی نظامی کشور) ، محاسبات نمای تهران مال ، آرتمیس و پروژه های دولتی و خصوصی دیگر را نیز دارا می باشد.

Scroll to Top